Krakowski Dom Aukcyjny®XXXI Aukcja Dzieł Sztuki
SUDER Stanisław Jerzy
LOT 88 | ID: 031088 |
SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Ptak z cyklu Ptaki cudaki |
Technika: | olej, płyta naklejona na tekturę |
Wymiary: | 21 x 15 cm |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "S.J.Suder" Na odwrocie metka-certyfikat autorski z sygnaturą artysty oraz odciskiem kciuka. |
Cena wywoławcza: | 1000 zł |
Cena uzyskana: | 3000 zł |