DZWONKOWSKI Aleksander

DZWONKOWSKI Aleksander
LOT 30
ID: 037030

DZWONKOWSKI Aleksander BIOGRAFIA

Tytuł:Złotowłosa (1923)
Technika:olej, tektura
Wymiary:47,8 x 36 cm
62,5 x 48,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany na odwrocie: "A Dzwonkowski | 1923"