CHRZANOWSKI Antoni

CHRZANOWSKI Antoni
LOT 12
ID: 037012

CHRZANOWSKI Antoni BIOGRAFIA

Tytuł:Kościół Św. Kingi w Rajbrocie (1937)
Technika:olej, płótno
Wymiary:65 x 55 cm
Uwagi:Sygnowany i opisany l.d.: "ANTONI CHRZANOWSKI | KOŚCIÓŁ ŚW. KINGI RAJBROT 1937"