Autor nieznany

Autor nieznany
LOT 3
ID: 037003

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Kuszenie na pustyni
Technika:olej, płótno dublowane
Wymiary:58 x 46 cm
71,5 x 60 cm (z oprawą)
Uwagi:Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej.