BORTNIK-MORAJDA Bogusława

BORTNIK-MORAJDA Bogusława
LOT 97
ID: 037097

BORTNIK-MORAJDA Bogusława BIOGRAFIA

Tytuł:Ismena oswaja zwierzątko (1988)
Technika:olej, płótno
Wymiary:152 x 142,5 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "BBortnik 88"
Opisany na odwrocie: "ISMENA OSWAJA ZWIERZĄTKO 1988 | 160 x 145"; "BOGUSŁAWA BORTNIK"