XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki

 21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30

Obiekty z katalogu można obejrzeć na żywo
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego:

godz. 10.00-18.00

FRĄCKIEWICZ Jacek

FRĄCKIEWICZ Jacek
LOT 98
ID: 037098

FRĄCKIEWICZ Jacek BIOGRAFIA

Tytuł:Czarny kot (2005)
Technika:olej, tektura
Wymiary:25,2 x 22 cm
36,3 x 33,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.śr.: "FRĄCKIEWICZ"
Datowany śr.g.: "2005"
Cena wywoławcza:1200 zł
Estymacja:1500 - 3000 zł
złóż zlecenie