WRÓBLEWSKI Jerzy

WRÓBLEWSKI Jerzy
LOT 87
ID: 037087

WRÓBLEWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Idylla (1997)
Technika:olej, płótno
Wymiary:33,5 x 41,5 cm
49 x 57 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "J.W.97’"
Opisany l.d.: "D.W.97’"