SZCZERBIŃSKI Marian

SZCZERBIŃSKI Marian
LOT 24
ID: 037024

SZCZERBIŃSKI Marian BIOGRAFIA

Tytuł:Zima na wsi
Technika:olej, tektura
Wymiary:49,5 x 69,5 cm
62 x 81,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "MSZCZERBIŃSKI"