KUSKOWSKI Stanisław

KUSKOWSKI Stanisław
LOT 99
ID: 037099

KUSKOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Pies (1983)
Technika:olej, płyta
Wymiary:26,5 x 26,5 cm
36 x 36 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "St. Kuskowski 83"
Opisany na odwrocie: "St. Kuskowski 1983 | »PIES«"
Na odwrocie dedykacja autorska.