XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki

 21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30

Obiekty z katalogu można obejrzeć na żywo
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego:

godz. 10.00-18.00

BOROWICKI Władysław

BOROWICKI Władysław
LOT 6
ID: 037006

BOROWICKI Władysław BIOGRAFIA

Tytuł:Orszak weselny pod Krakowem
Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 80 cm
73 x 94 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "W. Borowicki"
Cena wywoławcza:2400 zł
Estymacja:3000 - 4000 zł
złóż zlecenie