XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

LOT 95
ID: 038095

Tytuł:Czerwony tulipan (2017)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:18 x 13 cm
23 x 18 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "2017 | E. DWURNIK"
Opisany na odwrocie: "2017 | E. DWURNIK"

Cena wywoławcza:9000 zł
Cena uzyskana:13000 zł