XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

LOT 85
ID: 038085

Tytuł:Kraków - Podgórze (2003)
Technika:gwasz, papier
Wymiary:45,5 x 55 cm
72 x 80 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "2003 E. DWURNIK."
Opisany p.d.: "KRAKÓW | PODGÓRZE"

Cena wywoławcza:14000 zł
Cena uzyskana:20000 zł