XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

LOT 94
ID: 038094

Tytuł:Orzechy włoskie (2006)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:33 x 41 cm
48 x 56 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "2006 E. DWURNIK"
Opisany l.d.: "ORZECHY WŁOSKIE"
Opisany na odwrocie: "2006 | E. DWURNIK | Orzechy włoskie | NR: XXIII | 216"; "3582"

Cena wywoławcza:28000 zł
Cena uzyskana:29000 zł