ŚWIDERSKI Jan

ŚWIDERSKI Jan
LOT 59
ID: 038059

ŚWIDERSKI Jan BIOGRAFIA

Tytuł:Miasteczko
Technika:olej, papier naklejony na tekturę
Wymiary:29, 5 x 42 cm
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Jan Świderski"