XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

KOŁPANOWICZ Marcin

KOŁPANOWICZ Marcin
LOT 107
ID: 038107

KOŁPANOWICZ Marcin BIOGRAFIA

Tytuł:Brama wiosny (2002)
Technika:pastel, papier
Wymiary:82 x 64 cm (w świetle oprawy)
103 x 85 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Marcin | Kołpanowicz | 2002"

Cena wywoławcza:9000 zł
Cena uzyskana:9000 zł