XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

MOKWA Marian

MOKWA Marian
LOT 39
ID: 038039

MOKWA Marian BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z Albanii (1924)
Technika:gwasz, akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:26 x 37 cm (w świetle passe-partout)
42 x 51,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Mokwa"
Opisany p.d.: "maj 1924 | Albania"

Cena wywoławcza:6000 zł
Cena uzyskana:6500 zł