XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

LOT 46
ID: 038046

Tytuł:Dziewczynka w błękitnej sukience (1968)
Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 40 cm
67,5 x 47 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil Hofman | 1968"

Cena wywoławcza:4600 zł
Cena uzyskana:7500 zł