XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

LOT 47
ID: 038047

Tytuł:Rozważanie (portret Wacława) (1968)
Technika:olej, płyta
Wymiary:60,5 x 39,8 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany p.g.: "Wlastimil | Hofman | 1968"

Cena wywoławcza:6500 zł
Cena uzyskana:7500 zł