I Aukcja Dzieł Sztuki

Numer: 37
ID: KDA001

Tytuł:Tychy (1983)
Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 105 cm
105,5 x 110,5 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:45000,00 - 55000,00 zł