I Aukcja Dzieł Sztuki

LOT 38
ID: KDA001

Tytuł:Czerwone tulipany (2017)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:30 x 30 cm
57 x 55 cm (wymiary z oprawą)
sygnowany p.d.: "2017 | E. DWURNIK"
Autorski opis na odwrocie: "2017 E. DWURNIK | "CZERWONE | TULIPANY" | NR: XXIII – 1368 - 7202"

Zobacz inne prace artysty (link)
Cena wywoławcza:6000 zł
Cena uzyskana:6500 zł