I Aukcja Dzieł Sztuki

3 kwietnia 2019 (środa)

Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4

WYNIKI AUKCJI

Krakowski Dom Aukcyjny

ul. Starowiślna 14

regulamin aukcji

katalog aukcji PDF

zlecenie licytacji

GERLACH Eugeniusz

GERLACH Eugeniusz
LOT 46
ID: KDA001

GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA

Tytuł:Kompozycja - fiolet i zieleń (2008)
Technika:olej, płótno
Wymiary:116 x 80 cm
Uwagi:sygnowany l.d.: "E. Gerlach 08"
Na odwrocie autorski opis.
Cena wywoławcza:4000 zł
Cena uzyskana:4200 zł