I Aukcja Dzieł Sztuki

3 kwietnia 2019 (środa)

Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4

WYNIKI AUKCJI

Krakowski Dom Aukcyjny

ul. Starowiślna 14

regulamin aukcji

katalog aukcji PDF

zlecenie licytacji

WANIEK Henryk

WANIEK Henryk
LOT 35
ID: KDA001

WANIEK Henryk BIOGRAFIA

Tytuł:Ostatni dzień podróży dookoła świata (2000)
Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 73 cm
71 x 84 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygnowany na odwrocie: "OSTATNI DZIEŃ PODRÓŻY | DOKOŁA ŚWIATA | NOV 2000 | HENRYK WANIEK"
Cena wywoławcza:12000 zł
Cena uzyskana:12000 zł