I Aukcja Dzieł Sztuki

BEREŹNICKI Kiejstut
Numer: 52
ID: KDA001

BEREŹNICKI Kiejstut BIOGRAFIA

Tytuł:Posiłek Stanisława (2000)
Technika:olej, płótno
Wymiary:51 x 60 cm
58 x 68 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:15000,00 - 17000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna