I Aukcja Dzieł Sztuki

OLBIŃSKI Rafał
LOT 34
ID: KDA001

OLBIŃSKI Rafał BIOGRAFIA

Tytuł:Still life in slow motion (2018)
Technika:akryl, płótno
Wymiary:32 x 25 cm
59 x 52,5 cm (wymiary z oprawą)
sygnowany l.d.: "Olbiński"
Cena wywoławcza:14000 zł
Cena uzyskana:19000 zł