I Aukcja Dzieł Sztuki

3 kwietnia 2019 (środa)

Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4

WYNIKI AUKCJI

Krakowski Dom Aukcyjny

ul. Starowiślna 14

regulamin aukcji

katalog aukcji PDF

zlecenie licytacji

THE KRASNALS

THE KRASNALS
LOT 60
ID: KDA001

THE KRASNALS BIOGRAFIA

Tytuł:Make love not art (2013)
Technika:akryl, szablon, płótno, edycja 7/25
Wymiary:50 x 50 cm
56 x 56 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygnowany p.d.: "The Krasnals"
Na odwrocie autorski opis: "The Krasnals | "Make love" | 2013 | E7/25"
Licytacja na rzecz Emilki Woropaj, podopiecznej Stowarzyszenia Sursum Corda.
Cena wywoławcza:100 zł
Cena uzyskana:2200 zł