I Aukcja Dzieł Sztuki

JAROCKI Władysław
Numer: 18
ID: KDA001

JAROCKI Władysław BIOGRAFIA

Tytuł:Przed kościołem
Technika:olej, płótno
Wymiary:67,5 x 78 cm
73,5 x 84 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:9000,00 - 11000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna