I Aukcja Dzieł Sztuki

ZAKRZEWSKI Władysław
LOT 12
ID: KDA001

ZAKRZEWSKI Władysław BIOGRAFIA

Tytuł:Widok z ulicy Floriańskiej (1942)
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:48 x 33,4 cm (wymiary w świetle oprawy)
64,5 x 50,5 cm (wymiary z oprawą)
sygnowany l.d.: "Zakrz"

Estymacja:2800 - 3600 zł