I Aukcja Dzieł Sztuki

ZAKRZEWSKI Władysław
Numer: 12
ID: KDA001

ZAKRZEWSKI Władysław BIOGRAFIA

Tytuł:Widok z ulicy Floriańskiej (1942)
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:48 x 33,4 cm (wymiary w świetle oprawy)
64,5 x 50,5 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:2400,00 zł
Estymacja:2800,00 - 3600,00 zł
złóż zlecenie