I Aukcja Dzieł Sztuki

WEISS Wojciech
Numer: 7
ID: KDA001

WEISS Wojciech BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż ze stogami siana
Technika:36,5 x 52,5 cm (wymiary w świetle oprawy)
47,5 x 63,5 cm (wymiary z oprawą)
Wymiary:olej, płótno naklejone na tekturę
Cena wywoławcza:12000,00 zł
Cena uzyskana:14000,00 zł
Cena z opłatą aukcyjną:16520,00 zł