Złóż zlecenie

Zlecenie licytacji obiektu KRZYŻAK Mieczysław Napad wilków [005018]

z limitem telefonicznie

Zgadzam się na jedno postąpienie w górę w przypadku wystąpienia innego zlecenia o tej samej wysokości.

*

Podanie przez Klienta limitu licytacji jest informacją ściśle poufną. Dom Aukcyjny będzie reprezentował w licytacji Nabywcę do podanej kwoty, gwarantując jednocześnie nabycie obiektu za najniższą możliwą kwotę. Dom Aukcyjny nie przyjmuje zleceń bez górnego limitu. W przypadku zaistnienia kilku zleceń w tej samej wysokości Dom Aukcyjny będzie reprezentował Klienta, którego zlecenie zostało złożone najwcześniej.

W przypadku złożenia zlecenia niezgodnego z tabelą postąpień na aukcji - zlecenie zostanie obniżone do kwoty zgodnej z tabelą

Zaznacz wszystkie zgody

Oświadczam, że akceptuję regulamin. *

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Krakowski Dom Aukcyjny, będący marką własną Firmy Attis Ryszard Lachman z siedzibą w Krakowie przy ul. Starowiślnej 14. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Zgoda może być wycofana w dowolnym czasie. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania zgody lub przez okres 10 lat od zakończenia wykonania umowy lub przez okres określony przez przepisy prawa które nakładają obowiązek przetwarzania moich danych. Mam prawo żądania dostępu do moich danych osobowych, sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych jest Firma Attis Ryszard Lachman z siedzibą w Krakowie, w sprawach przetwarzania danych osobowych, mogę się kontaktować się telefonicznie +48 12 421 81 90 lub emailem daneosobowe@krakowskidomaukcyjny.pl *

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera.

KRZYŻAK Mieczysław
KRZYŻAK MieczysławKRZYŻAK MieczysławKRZYŻAK Mieczysław
Numer: 18
ID: 005018

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Napad wilków
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
66 x 86 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:5000,00 zł
Cena uzyskana:8400,00 zł
Cena z opłatą aukcyjną:9912,00 zł