NEUMANN Abraham

NEUMANN Abraham BIOGRAFIA

Zima w wiosce

Technika:olej, płótno
Wymiary:49 x 55 cm
68 x 74,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Neumann"