NEUMANN Abraham

NEUMANN Abraham BIOGRAFIA

Agawy w miejskim zaułku

Technika:olej, płótno
Wymiary:59 x 50,5 cm
66,5 x 58,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d: "a. neuman"