MARCZUKIEWICZ Adam

MARCZUKIEWICZ Adam BIOGRAFIA

Zimowy pejzaż (1995)

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 38 cm
62,5 x 50,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "A.M 95"