MARCZUKIEWICZ Adam

MARCZUKIEWICZ Adam BIOGRAFIA

Baśniowe miasto (1995)

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 38,5 cm
62 x 52 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "AM 95"