MARCZUKIEWICZ Adam

MARCZUKIEWICZ Adam BIOGRAFIA

Muzykanci (1996)

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 38 cm
62 x 50 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "A.M. 96"

Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazu]