MARCZUKIEWICZ Adam

MARCZUKIEWICZ Adam BIOGRAFIA

Mniszki, koniczyna i cytryny (2001)

Technika:olej, płótno
Wymiary:41 x 33 cm
51 x 42,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Marczukiewicz"
Opisany na odwrocie: "Mniszki, koniczyna | i cytryny | Wołkowyja 2001 | Marczukiewicz"