SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Pejzaż z kościołem

Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:20 x 30 cm (w świetle)
35 x 45,5 cm (z oprawą)
sygnowany l.d.: „A. Setkowicz