SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Sanna z kapliczką w tle

Technika:akwarela, tektura
Wymiary:15,2 x 29,7 cm (w świetle)
28 x 42 cm (wymiary z oprawą)
sygn. l.d.: „A. Setkowicz”