SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Zimową porą z kapliczką w tle

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:16 x 31 cm
24,5 x 40,4 cm (wymiary z oprawą)
sygn. l.d.: "A. Setkowicz"