SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Zimowa wyprawa

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:15 x 32 cm
23,3 x 40,2 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: “A. Setkowicz”
Na papierze filigran “(FRANCE) INGRES D’ARCHES”