SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Powrót do domu

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:15,4 x 31,8 cm
24,2 x 40,6 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: “A. Setkowicz”