SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Gęsiarka

Technika:olej, tektura
Wymiary:32,5 x 50 cm
52,5 x 69,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"