SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Pejzaż jesienny z przydrożną kapliczką

Technika:olej, tektura
Wymiary:25 x 35 cm
30 x 40 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"