SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Spotkanie przed chatą

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:16 x 31 cm
20,5 x 36 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"
W górnej środkowej części obrazu widoczna niewielka plama o średnicy 1 cm.