SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Przed karczmą

Technika:olej, tektura
Wymiary:24,5 x 35,5 cm
33,5 x 44 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"