SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Przeprawa przez rzekę

Technika:olej, tektura
Wymiary:34,5 x 48,5 cm
37,5 x 51,7 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"
Opisany l.d.: "Frohes Neujahr! 1942"
Miejscami widoczne niewielkie ubytki farby i zarysowania malatury.