SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Cietrzewie

Technika:olej, tektura
Wymiary:26 x 50 cm
37 x 60,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"