SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Pejzaż wiejski z pasieką

Technika:olej, tektura
Wymiary:25 x 35 cm
38 x 49 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"