SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Kolęda (1914)

Technika:olej, tektura
Wymiary:23,5 x 33,5 cm
29 x 38,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "A. Setkowicz 914."