SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Przy studni

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:16 x 31,7 cm
31 x 46 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"