SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Pejzaż zimowy z wronami

Technika:olej, tektura
Wymiary:24,6 x 34,8 cm
39 x 48,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej.